• Oprawy korekcyjne DEFRAME sprawią, że każda osoba poczuje się w nich stylowo oraz modnie dzięki unikalnym kombinacjom kolorów oraz kształtów. Produkty te są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, dla każdego, kto pragnie się wyróżniać i posiadać swój styl!

  • Większość opraw korekcyjnych marki DEFRAME jest wykonanych z najbardziej prestiżowego materiału firmy Mazzucchelli, który jest partnerem dla najbardziej znanych projektantów mody i marek na całym świecie. Laserowe nadruki zapewniają trwałość loga, dzięki czemu już zawsze będą prezentować się elegancko.

  • Okulary przeciwsłoneczne polecane Państwu nie tylko w 100 % chronią oczy i zapewniają komfort widzenia. DEFRAME konsekwentnie skupia się także na zaprezentowaniu innowacyjnych okularów dbając przy tym o każdy szczegół, tak aby każdy klient czuł się wyjątkowo i unikalnie poprzez połączenie tego co eleganckie, oszałamiające, przyciągające wzrok, wzbudzające emocje.

  • Wszystkie soczewki okularów przeciw-słonecznych opatrzonych logiem DEFRAME posiadają polaryzację dzięki czemu niwelują szkodliwe dla oczu światło, a widziane kolory są prawdziwe i żywe. Soczewki te są również pozbawione największej wady, jaką jest podatność na zarysowania, dzięki zastosowaniu powierzchni utwardzających. Posiadane filtry UV zmniejszają dyskomfort powodowany przez silne promienie słoneczne, poprawiają jakość widzenia oraz chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym.